اولین مرکز ارائه دهنده خدمات طب کار ، معاینات ادواری ، دفترچه بیمه تامین اجتماعی و صدور کارت سلامت رانندگان در شهرستان فردیس
IMG_20160309_115209

معاینات دوره ای سلامت شغلی

از مهم ترین اهداف انجام معاینات دوره ای می توان به تشخیص زودرس بیماریها و عوارض ناشی از کار، توصیه جهت تغییر شغل و محدود نمودن کار افراد بیمار، تعیین اثر محیط کار بر سلامت کارگران، ارزشیابی روشهای پیشگیری و ایمنی و جلوگیری از انتقال و انتشار بیماریهای واگیر اشاره نمود.

مرکز تخصصی طب کار فردیس مجری معاینات دوره ای و یکی از  معدود مراکز تخصصی در سطح استان البرز می باشد که مجوز انجام معاینات دوره ای  بدون محدودیت از منظر تعداد نفرات واحد های صنعتی در سطح استان البرز را دارا میباشد باشد. کادر تخصصی، کیفیت بالای خدمات در جهت رضایتمندی مشتری، برنامه ریزی مناسب و ارائه به موقع گزارشات، تعرفه ارائه خدمات طب کار مطابق با تعرفه های قانونی، دقت در معاینات و صحت آزمایشات از نقاط قوت این مرکز می باشد.

📌اهداف معاینات دوره ای طب کار بدین شرح می باشند:

  •   تشخیص و درمان به موقع بیماریها و عوارض ناشی از کار ( مثل تشخیص و درمان دردهای کمری پیش از مزمن شدن و آسیب زدن به دیسک و انجام عمل جراحی پرهزینه و اغلب بی نتیجه)
  •    توصیه برای تغییر شغل و یا محدود کردن کار درافراد بیمار
  •    جلوگیری از انتقال بیماریهای واگیر دار
  •    پیشگیری از بروز بیماریها و عوارض ناشی از کار در کارکنانی که شغل مشابه دارند.
  •    انجام مطالعات و کارهای پژوهشی برروی عوامل زیان آور محیط کار
  •    ارزشیابی و تعیین میزان کارآئی روشهای کنترلی عوامل زیان آور محیط کار

📌مدارک لازم جهت تشکیل پرونده طب کار (معاینات دوره ای)

  1. کارت ملی(اصل و کپی)
  2. کارت پایان خدمت(اصل و کپی)
  3. معرفی نامه معتبر با ذکر عنوان شغلی و تاریخ شروع به کار
  4. یک قطعه عکس۴*۳

🔴لازم به توضیح است که مراجعین محترم بایستی شب قبل از انجام معاینات و آزمایش های طب کار، شام سبک میل نمایند وحداقل ۸ الی ۱۰ ساعت ناشتا باشند.