اولین مرکز ارائه دهنده خدمات طب کار ، معاینات ادواری ، دفترچه بیمه تامین اجتماعی و صدور کارت سلامت رانندگان در شهرستان فردیس

صدور کارت سلامت رانندگان

مرکز تخصصی طب کار فردیس، از مراکز مورد اعتماد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  و ارائه دهنده کارت سلامت رانندگان درون و برون شهری می باشد. معاینات دقیق و سرعت پاسخدهی عالی، خبر رسانی به موقع و پیگیری سلامت رانندگان به همراه مشاوره های تخصصی و قیمت مطابق با تعرفه خدمات طب کار ابلاغ شده از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور از نقاط قوت این مرکز می باشد.

📌مدارک مورد نیاز جهت صدور و یا تمدید کارت سلامت رانندگان

 🔹ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی

 🔹ارائه اصل و تصویر کارت ملی

🔹ارائه اصل و تصویر کارت پایان خدمت (فقط متقاضیان زیر ۵۰ سال)

🔹ارائه اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

🔹دو قطعه عکس ۴*۳

 🔴لازم به توضیح است جهت انجام آزمایشات ناشتا بودن به مدت ۸ الی ۱۰ساعت الزامی میباشد.

آزمایش های صدور کارت سلامت به دو دسته برای رانندگان تقسیم می شود که برای افراد زیر چهل سال معاینات بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تست روان شناسی، تست خواب، معاینه پزشک و نمونه گیری خون برای صدور کارت سلامت راننده در نظر گرفته شده است و برای افراد بالای چهل سال علاوه بر آزمایش های مذکور اخذ نوار قلب هم صورت می پذیرد.

⚠️لازم به توضیح است رانندگان عزیزی که به هر علت تحت درمان دارویی می باشند می بایست طبق دستور پزشک و روال هر روزه داروهای خود را استفاده و جهت انجام  معاینات مراجعه نمایند.

⚠️اگر اعتبار کارت سلامت رانندگان تمام شده باشد، کارت هوشمند رانندگان هم غیر فعال میشود. رانندگان میبایست به  منظور فعال شدن کارت هوشمند، به تمدید اعتبار کارت سلامت خود اقدام نمایند. در اینصورت پس از صدور کارت سلامت، کارت هوشمند رانندگان بطور اتوماتیک فعال خواهد شد.